Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan ve ulaşabilen PTT Kargo ile çalışmaktayız.

Kargom Ne Zaman Ulaşır ?

14:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Sipariş teslimat süreleri ise şöyledir; İstanbul’a 600 Km. mesafedeki İllere siparişiniz 1 iş gününde; 600 km.’den uzak illere 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Ne Demektir?

Çoğu firmada kapıda ödeme işlemi için fazladan ücret talep edilmektedir. Birdunyahediye.Com olarak bu ücreti sizden talep etmiyoruz.

Toptan Satışınız Var mıdır?

Toptan hediyelik eşya, ofis ve kırtasiye malzemeleri satışımız bulunmaktadır. Bunun için 0 535 822 60 04 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Ürün iade koşullarınız nelerdir?

Birdunyahediye.Com adresinden almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Lakin kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerde iade seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişim Kırık Geldi Ne Yapmalıyım?

Teslim anında kırılmış, deforme olmuş ürünü fotoğraflayarak bize gönderdiğiniz takdirde, değerlendirmeye alınıp size tekrar temin edilecektir.

Ayrıca merak ettiğiniz diğer konular için lütfen bize iletişim sayfamızdan ulaşınız.

 

[contact-form-7 id=”1828″ title=”Contact form 1″]

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0