Sevgiliye Göre Kişiye Özel Hediye

Özel günlerde sevdiklerimize hediye almak ve onları mutlu etmek bizim için önemlidir. Herkes hediye alıp vermeyi sever ve bu konuda da pek çok alternatif mevcuttur. İster giysi, ister kitap, ister ev eşyası, ister daha farklı pek çok şey artık her yerde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hediye seçiminde dikkat ettiğimiz en önemli şey karşımızdaki kişinin beğenisidir. Karşımızdaki kişi için hediye alırken daha çok onu ve onun zevklerini düşünerek hareket ederiz. Yalnız giysi, ev eşyası ya da diğer başka hediyeler içinde bir nebze de olsa beğenilmeme riski bulunmaktadır. Fakat bugün bu riskten tamamen kurtulmak mümkündür.

Bugün hediye sektörü o denli gelişim kaydetmiştir ki artık baskı hediyeler sayesinde bu beğenilmeme riski tamamen ortadan kalkmıştır. Gelişen teknoloji ile artık kişiye özel hediye yaptırmak çok kolaydır. Özellikle sevgililer günü gibi anlamlı günlerde sevgili için kupaya, yastığa ya da tişörte bastırılmış fotoğraflar ya da yazılan yazılar karşımızdaki için özel anlamlar taşımaktadır. Bu hediyeleri yaptırmak fiyat açısından uygun olduğu kadar kolay ve anlamlıdır da. İnternette bu tarz baskı hediye yapan pek çok site bulunmaktadır. Bu sitelere girerek istediğiniz eşyayı seçip dilediğiniz fotoğraf ya da yazıyı o eşyanın üzerine baskı şeklinde yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Örneğin sevgili için içinde kalpler ve anlamlı bir yazı olan bir kupa ya da bir yastık ömür boyu saklanacak, değeri paha biçilemez olan hediyeler arasındadır.

Sevgililer için özel tasarlanmış kalpli kupalar, saatler, tişörtler, puzzlelar ya da anahtarlıklar bugün oldukça revaçta olan hediyeler arasındadır. Giysi, aksesuar ya da diğer başka hediye türleri günlük hayatta da alınıp verilebilecek türden eşyalardır. Fakat özel günlerde kişiye özel baskı hediyeleri hem daha anlamlı ve hem de daha dokunaklı hediyeler arasındadır. Beğenilmemesi imkansız olan bu özel baskı hediyeler, günden güne yeni yazı, şekil ve resimlerle kendini geliştirmektedir. Bu nedenle seçim konusunda seçenek fazla olduğundan biraz zorluk yaşanabilmektedir. Fakat hediye tercihi olarak kişiye özel baskı hediye tercih edilmesi çok daha yaratıcı ve özeldir.

 • Angara Bebesi Baskılı Bebek Zıbını

  Angara bebesi baskılı bebek zıbını ilginç yazılı bebek zıbını modellerimizden olup, hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.

  29.90
 • İsimli ve Anlamı Kupa

  Kişiye özel hediye kupa bardak modelimizin üzerine isim ve ismin anlamı yazılmaktadır. İsimli hediye kupanızı kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  19.90
 • En Kral Abi Kanvas Tablo

  Kişiye özel kanvas tablo modelimiz abilerine hediye arayan sizler için dikkat çekici ve ilginç bir hediyedir. Kişiye özel kanvas tablo modelimizi kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  39.90
 • Hep Gül Resimli Kanvas Tablo

  Kişiye özel resimli kanvas modelimiz üzerine istediğiniz fotoğrafı ve isimi yazdırabilir, hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  39.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Resimli Çakmak

  Asker sevgiliye ne gönderilir derdine en anlamlı ve özel çözüm; hediye resimli çakmak. Hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

  29.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Yastık

  Askerde ki erkek arkadaşınıza alabileceğiniz ilginç hediyelerden olan asker sevgiliye hediye yastık modelimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

  34.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Sigara Tabakası

  Asker sevgiliye hediye sigara tabakası modelimizin iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Resimli sigara tabakası olarak siparişinizi kapıda ödeme imkanı ile verebilirsiniz.

  39.90
 • Optisyen Kupa Bardak

  Mesleklere göre hediye kupa modellerimizden olan Optisyen Kupa modelimiz, optisyenlik mesleğini icra eden arkadaşlarınıza kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebileceğiniz ilginç hediyelerdendir.

  19.90

Sitemizde bulunan kişiye özel ürünler ve sipariş için Whatsapp : 0535 822 60 04 iletişime geçebilirsiniz. Kapat