Sevgiliye Göre Kişiye Özel Hediye

[ig_row width=”boxed” r_class=”none” t_class=”none” background=”none” solid_color_value=”#FFFFFF” solid_color_color=”#ffffff” gradient_color=”0% #FFFFFF,100% #000000″ gradient_direction=”vertical” repeat=”full” stretch=”none” position=”center center” paralax=”no” relative=”no” video_b=”no” v_mp4 border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”30″ div_padding_bottom=”30″ div_padding_right=”30″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span12″ css_suffix=”col-sm-12″][ig_text enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]Özel günlerde sevdiklerimize hediye almak ve onları mutlu etmek bizim için önemlidir. Herkes hediye alıp vermeyi sever ve bu konuda da pek çok alternatif mevcuttur. İster giysi, ister kitap, ister ev eşyası, ister daha farklı pek çok şey artık her yerde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hediye seçiminde dikkat ettiğimiz en önemli şey karşımızdaki kişinin beğenisidir. Karşımızdaki kişi için hediye alırken daha çok onu ve onun zevklerini düşünerek hareket ederiz. Yalnız giysi, ev eşyası ya da diğer başka hediyeler içinde bir nebze de olsa beğenilmeme riski bulunmaktadır. Fakat bugün bu riskten tamamen kurtulmak mümkündür.[/ig_text][ig_woo_codes woo_code_type=”recent_products” cols_qty=”4″ orderby=”date” order=”ASC” items_number=”8″ use_slider=”yes” lazyload=”no” disabled_el=”no” ][/ig_woo_codes][ig_text enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

Bugün hediye sektörü o denli gelişim kaydetmiştir ki artık baskı hediyeler sayesinde bu beğenilmeme riski tamamen ortadan kalkmıştır. Gelişen teknoloji ile artık kişiye özel hediye yaptırmak çok kolaydır. Özellikle sevgililer günü gibi anlamlı günlerde sevgili için kupaya, yastığa ya da tişörte bastırılmış fotoğraflar ya da yazılan yazılar karşımızdaki için özel anlamlar taşımaktadır. Bu hediyeleri yaptırmak fiyat açısından uygun olduğu kadar kolay ve anlamlıdır da. İnternette bu tarz baskı hediye yapan pek çok site bulunmaktadır. Bu sitelere girerek istediğiniz eşyayı seçip dilediğiniz fotoğraf ya da yazıyı o eşyanın üzerine baskı şeklinde yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Örneğin sevgili için içinde kalpler ve anlamlı bir yazı olan bir kupa ya da bir yastık ömür boyu saklanacak, değeri paha biçilemez olan hediyeler arasındadır.

Sevgililer için özel tasarlanmış kalpli kupalar, saatler, tişörtler, puzzlelar ya da anahtarlıklar bugün oldukça revaçta olan hediyeler arasındadır. Giysi, aksesuar ya da diğer başka hediye türleri günlük hayatta da alınıp verilebilecek türden eşyalardır. Fakat özel günlerde kişiye özel baskı hediyeleri hem daha anlamlı ve hem de daha dokunaklı hediyeler arasındadır. Beğenilmemesi imkansız olan bu özel baskı hediyeler, günden güne yeni yazı, şekil ve resimlerle kendini geliştirmektedir. Bu nedenle seçim konusunda seçenek fazla olduğundan biraz zorluk yaşanabilmektedir. Fakat hediye tercihi olarak kişiye özel baskı hediye tercih edilmesi çok daha yaratıcı ve özeldir.

[/ig_text][ig_woo_codes woo_code_type=”featured_products” cols_qty=”4″ orderby=”date” order=”ASC” items_number=”8″ use_slider=”yes” lazyload=”no” disabled_el=”no” ][/ig_woo_codes][/ig_column][/ig_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

18 + 2 =

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.