Sevgiliye 7 Farklı Hediye Önerisi

Sevgiliye 7 Farklı Hediye Önerisi

Sevgilinize en özel hediyeler nelerdir? Bu sorunun cevabını biz sizin için araştırdık. Kişiye özel olarak hazırlanan hediye seçeneklerimize göz atabilirsiniz.


1-  Sevgiliye Aşk Sözlü ve İsimli Kupa Bardak

Sevgisi ile sizin hayatınıza anlam katan sevgilinize ismi yazılı bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan kupa bardağın üzerindeki ismin etrafında hayattır, sebeptir, güzeldir, sevgidir, değerlidir, aşktır gibi  kelimeler yazmaktadır. Sizde aşkınızı bir çok kelime ile sevdiğinize söyleme fırsatını yakalayın. Bu eşsiz kupa bardağı isterseniz sizin dilediğiniz şekilde de kişiselleştirebiliriz.ürün detayı butonu


2-  Sevgiliye Özel 12 Resimli Duvar Saati

Sevgiliniz ile çekildiğiniz resimleriniz artık çekmecelerde yada bilgisayarınızda durmayacak. Sizin için 12 resimli duvar saatini özel olarak tasarladık. En sevdiğiniz resimlerinizi artık duvar saatinizin üzerinde göreceksiniz. Saatinizin orta kısmında isim ve tarihte yazdırabilirsiniz. İsterseniz isim yada tarih kısmının yerine dilediğiniz bir sözü ekleyebilirsiniz. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan duvar saatini sevdiklerinize hediye etmek için sabırsızlanacaksınız.

ürün detayı butonu


3- Sevgiliye Özel İsimli ve Tarihli Yastık

Sevdiklerinize özel yastık modelimiz ile farklı bir hediye verebilirsiniz. İsim ve takvim şeklindeki tarih görseline istediğiniz tarihi yaptırabilirsiniz. En altta yazan sevgi sözü ile yastığınız en şık haline kavuşacaktır. Kişiye özel yastık modeli ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş ürün detayı butonuverebilirsiniz.


4- Sevgiliye 2 Parçalı Kalp Anahtarlık

Her anınızda sevdiğinizden bir parçayı yanında taşıyabileceğiniz ürünlerimizden bir tanesi 2 parçalı kalp anahtarlık modelimizdir. Kişiye özel olarak tasarlanan bu ürüne ister resimlerinizi isterseniz isim veya baş harflerinizi yaptırabilirsiniz. Bir tanesi sizde diğeri sevdiğiniz kişide kalsın.ürün detayı butonu


5- Kişiye Özel Resimli Kitap Ayracı

Sevdiğiniz kitap kurdu mu ? Onun için en özel hediye resimli ve yazılı kitap ayracı olacaktır. Kişiye özel kitap ayracına sevgi sözlerinden ve isimden oluşan bir tasarımda yaptırabilirsiniz. Kitap okumayı seven sevdiğiniz için mutlu edebileceğiniz nadir hediyelerden biri olacaktır. Daha fazla modellerimiz için Birdunyahediye.com mağazamıza bakabilirsiniz.ürün detayı butonu


6- Sevgiliye Özel Fotoğraflı Puzzle

Sevgililer günü için sevgilinize değişik bir hediye mi almak istiyorsunuz? Beraber çekildiğiniz bir resim veya sevgilinizin resmini 99 parça halinde puzzle yaptırabilirsiniz. Yapboza yaptıracağınız resmin üzerine seni seviyorum gibi söz yazdırabilirsiniz. Hediye paketi halinde gönderilen puzzle sürpriz bir armağan olacaktır. Evinde veya istediği herhangi bir yer de komidin üzerine masa üzerine veya vitrinde göz ürün detayı butonudolduracaktır. İstediği zaman parçalara ayırıp tekrar birleştirebilecektir.


7- Sevgiliye Resimli Kanvas Tablo

Kişiye özel kanvas tablo modelimiz ile sevgilinize ilginç bir tablo hazırlatabilirsiniz. İstediğiniz resim, yazı ve isimden oluşan kanvas tabloyu sevgilinize özel olarak yaptırabilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü veya özel bir gün için unutulmaz bir hediye modeli olacaktır.

ürün detayı butonu


Sevgilinize en özel hediyeleri almak istiyorsanız Birdunyahediye.com mağazamızı gezebilirsiniz. Siparişlerinizi sitemizden veya whatsapp sipariş hattımızdan güvenli bir şekilde verebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ile size güvenilir bir hizmet sunmayı tercih ediyoruz.

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.