Saç Tebeşiri Renkli Saç Tebeşiri Boyası 12 li Saç Boyama Tebeşiri Pratik Geçici Renkli Saç Boyası

24.30

12’Lİ SAÇ TEBEŞİRİ HAİR HALK BOYASI SAÇ BOYAMA GEÇİCİ SAÇ BOYA SETİ RENKLİ SAÇ BOYASI RENGARENK

Stokta yok

Stok Kodu: DRN0693 Kategoriler: Etiketler: , , , , , ,

Açıklama

Whatsapp sipariş hattı kapıda ödeme imkanı ile

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ?

Saçınızı bir parça ayırarak elinize alınız. Hafifçe su ile ıslatınız.Ardından seçtiğimiz renkten tebeşir ile saçımızı bolca boyuyoruz. Etkili sonuç alabilmek için iyice boyadığınızdan emin olun. Saçınız tebeşir rengini alıncaya kadar bu işleme devam edin. Ve sonra hafifçe tarayıp maşa veya düzleştirici ile ısıtıp sabitleyiniz.

ÖNEMLİ : Yıkadığınız taktirde kolayca çıkmaktadır ama yıkamazsanız 2 güne kadar kalabilir. Açık renk saçlarda daha etkili ve kalıcı olmaktadır. Saç renginiz çok açıksa kalıcı olmaması için ayırdığınız saçı ıslatmadan yapılması tavsiye edilir. Ancak koyu renk saçlarda saçı ıslatırsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Ürün Özellikleri:

1 Kutuda 12 Renk Seçeneği vardır.

Kolay kullanım.

Yıkanmadığı takdirde 2 güne kadar kalabilir.

Su ile yıkandığında kolayca çıkarılır.

Saçlarınıza karşı tamamen zararsızdır.

Yurt dışından ithal

Paket İçeriği:

1 Adet 12 renk hair halk saç tebeşiri

 

 

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.