Özel Günlere Göre Hediyeler

Sevgililer Günü = Sevgililerin ve hayat arkadaşlarının kutladığı bu özel günde genelde partnere ilişkideki özel detaylar ışığında hediyeler alınır. Örneğin ilişkinin başladığı tarih, ilişkide ilklerin yaşandığı tarihler, alan kişinin veya çiftin birlikte olduğu fotoğrafların basılı olduğu yastık, tişört, anahtarlık vb. ürünler Sevgililer Günü’nde tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Anneler – Babalar Günü = Bu günlerde önemli olan alınan hediyeden çok bizi dünyaya getiren ebeveynlerimizin hatırlanmasıdır. Bu nedenle astronomik ücretli hediyelerin alınması pek gerekli değildir. Bunun yanında anne babamızın günlük hayatta kullandığı, işine yarayabilecek veya varsa istediği bir ürünü kendilerine hediye etmek gayet olumlu sonuç verecektir. Bununla birlikte yaratıcı bir hediye olarak herhangi bir aile fotoğrafının yastık veya tişört gibi ürünlere bastırılıp hediye edilmesi de Anneler – Babalar Günü’nde anne veya babaya verilebilecek hoş hediyeler arasındadır.

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla