Kova Burcuna Yılbaşında Ne Almalısınız?

Kova Burcu diğer burçlara göre biraz daha farklıdır diyebiliriz. Kova burcu diğer burçlardan daha fazla teknoloji ile ilgilenen öğrenmek isteyen ve en çokta öğretmek isteyen bir burçtur. Eğer her burca özgü bir kelime varsa bizler yani kova burçları için en doğru kelime bence “Biliyorum”dur. Çünkü bazılarımız o kadar çok araştırma yapar ki diğerlerine bilmişlik gibi gelse bile aslında sadece merak edip yaptığımız araştırmaların sonucunda ortaya çıkan kelimedir. Konumuza geri dönelim…

Teknolojik Hediyeler Bize En Uygunudur

Kova burcu teknoloji ile uğraşmayı sevdiği için en doğru hediyeler bu türde şeyler diyebiliriz. Kıyafet tarzı hediyeler özellikle kova burcu erkeği için genel olarak 2. plandadır. Bizim aradığımız daha çok bizi meşgul edecek merak uyandıracak hediyelerdir örneğin pahallı bir kıyafettense ucuz eski bir oyun konsolu bile daha iyi olabilir. Onun dışında bilgisayarlar ve cep telefonlarıda gene doğru hediyeler arasındadır. Bilgisayar gibi bir hediyeyi karşılayamıyorsak (ki gayet doğal) o zaman şöyle yapabilirsiniz yurt dışında ucuz fiyata gayet başarılı akıllı telefonlar var (100 Lira gibi fiyatlara hemde) bunları iyice araştırıp almak çok daha iyi hediyeler olabilir.

Teknolojik Hediye Almak İstemiyorsanız

O zaman daha kolaya kaçabiliriz. Kafa kullandıracak şeyler alın ucuz veya basit olması önemli değil örneğin küçük oyun küpleri bile bizi meşgul edebilir. Yada Fantastik ilgi çekici bir kitap alırsanız büyük ihtimal kitabı bitirene kadar dünyayla ilişkilerini bile kesebilirler. Kişiye özel resimli kitap ayraçları da dikkat çekicidir. Dilediğiniz resim ve yazı kitap ayracına eklenebilir. İstediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz bu kitap ayraçları dikkat çekici hediyeler arasındadır. Ayrıca tarzını yansıtacak ilginç tişörtlerde ilgisini çekebilir. Bir benzerinin daha olmadığı kişiye özel tişörtler kesinlikle kova burcunun tarzıdır. İlginç hediye kategorilerini inceleyerek fikir sahibi olabilir, kişiye özel siparişleri tişörte baskı yaptırabilirsiniz.

Hediyeler Bizim İçin Önemlidir

Doğru hediyeler bizim için önemlidir. Örneğin aldığım pek çok pahallı hediyedense bir arkadaşımın oyun içinde verdiği 5 liralık bir hediye benim için daha önemli olabilir çünkü şöyle düşünün eğer kitap okuyan birisine kitap alırsanız kitabı her eline aldığına aklına siz geleceksiniz aynısı oyun içinde geçerli ama kolay bir hediyeye kaçtığınızda büyük ihtimal hediyenin de hiçbir anlamı kalmayacak.

Son olarak belirtmek istediğim şey ise hediye seçiminde kolaya kaçmayın. Seçim yaparken düşünün uğraşın araştırın unutmayın ki hediyeyi seçmeye çalıştığınız taraf belli etmese bile her saniye her şeyi düşünen bir taraf. Sizin ona verdiğiniz değeri oda size kat kat geri verecektir.

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.