Kişiye Özel Yastıklar

Yatağınızın baş ucunda sevdiklerinizden gelen size özel olarak tasarlanmış yastıkları görmek kim istemez. Sevdiklerinizin resimlerini, birbirinizin en özel günlerine ait resimleri, yıl dönümlerinizi kişiye özel olarak tasarlanan kişiye özel yastıkların üzerine işliyoruz. Ve sizlerin her anında yanınızda olan sevdiklerinize hediye etmeniz için birdunyahediye.com da mağazamızın raflarında sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kişiye özel fotoğraf baskılı yastık modelimize istediğiniz resimleri size özel olarak tasarlayıp, dilediğiniz gibi bir yastık hazırlıyoruz. Sevdikleriniz ile hediyeyi paylaşabilir, onları mutlu edebilirsiniz.
Resimli yastık kılıfını istediğiniz zaman yıkayabilir, birinci sınıf baskı kalitesi ve hijyenik kumaşı ile uzun ömürlü kullanabileceksiniz.
Evinizde kendinize özel tasarladığınız örnekleri bize gönderebilir, sizin için yastık modelinizi oluşturabiliriz. Sevgiliye özel yastık modelini de sizin için yazı ve resimlerden oluşturarak tasarlayabiliriz.
Resimli yastık nerede yapılır diye mi düşünüyorsunuz? Sizin için fotoğraf baskılı yastık kılıfını içindeki dolgusu ile beraber size özel olarak tasarlıyoruz. Resimli yastık modelimize kapıda ödeme imkanı ile artık sahip olmanız Birdunyahediye.com sayesinde çok kolay.

27 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0