Kişiye Özel Yastıklar

Yatağınızın baş ucunda sevdiklerinizden gelen size özel olarak tasarlanmış yastıkları görmek kim istemez. Sevdiklerinizin resimlerini, birbirinizin en özel günlerine ait resimleri, yıl dönümlerinizi kişiye özel olarak tasarlanan kişiye özel yastıkların üzerine işliyoruz. Ve sizlerin her anında yanınızda olan sevdiklerinize hediye etmeniz için birdunyahediye.com da mağazamızın raflarında sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kişiye özel fotoğraf baskılı yastık modelimize istediğiniz resimleri size özel olarak tasarlayıp, dilediğiniz gibi bir yastık hazırlıyoruz. Sevdikleriniz ile hediyeyi paylaşabilir, onları mutlu edebilirsiniz.
Resimli yastık kılıfını istediğiniz zaman yıkayabilir, birinci sınıf baskı kalitesi ve hijyenik kumaşı ile uzun ömürlü kullanabileceksiniz.
Evinizde kendinize özel tasarladığınız örnekleri bize gönderebilir, sizin için yastık modelinizi oluşturabiliriz. Sevgiliye özel yastık modelini de sizin için yazı ve resimlerden oluşturarak tasarlayabiliriz.
Resimli yastık nerede yapılır diye mi düşünüyorsunuz? Sizin için fotoğraf baskılı yastık kılıfını içindeki dolgusu ile beraber size özel olarak tasarlıyoruz. Resimli yastık modelimize kapıda ödeme imkanı ile artık sahip olmanız Birdunyahediye.com sayesinde çok kolay.

35 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Tümünü Gör
0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla