Tek bir sonuç gösteriliyor

Fotoğraf baskılı hediyeler arasında en çok hoşunuza gidebilecek ürünlerden biri fotoğraf baskılı tişörtlerdir. Üzerimize giydiklerimiz bizleri yansıtır. Sizlerin istekleri doğrultusunda tasarlanan kişiye özel baskılı tshirtler ile kendinizi tanımlayın. Ya da isterseniz sevdiklerinize onları özel hissettirecek, kişiye özel olarak tasarlanmış tişört hediye ederek ona olan sevginizi gösterin. Belkide sizi tamamlayan çiftlere özel tişörtlerle bir elmanın iki yarısı olduğunuzu size gıpta ile bakacak gözlere sunun. Arkadaşlarınıza onları şaşırtacak ilginç baskılarla giydikçe sizi hatırlatacak, yüzünde tebessüme sebep olacak kişiye özel tişörtler verin. Farklı modellerden oluşan sevgili tişörtleri muhteşem yaz aylarında özel olarak giyebilmeniz için size özel olarak tasarlanmıştır. Esprili temaları ile ilginç sevgili tişörtlerini başka yerde aramanıza gerek kalmayacak.
Birdunyahediye.com olarak resimlerinizi, karikatürlerinizi, sevdiğiniz sözleri, sevdiğiniz kişileri dilediğiniz şekilde özel olarak tasarlayıp tshirtlere baskı uygulamasını yaparak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tişört baskı nasıl yapılır?
Kişiye özel olarak hazırlanıp, sublimasyon ısı transferi yöntemi ile hazırlanmaktadır. Mikro  polyester ve pamuktan üretilen ve terleme yapmayan yapısı ile dilediğiniz resim, yazı veya karakterler bilgisayar ortamında yüksek kalitede hazırlanarak uygulanmaktadır. Yıkamaya dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Evde tasarladığınız tişörtlerinizi sizin için profesyonel baskı teknikleri ile buluşturuyoruz. Farkınızı ve tarzınızı yansıtın.
Tişört baskılarını nerede yaptırabilirim diye mi düşünüyorsunuz?
Fotoğrafçıda tişört bastırmak tam olarak sizin tarzınızı yansıtmayabilir. Çünkü asıl mesleği fotoğrafçılık olan yerlerdir. Sadece sizin verdiğiniz görseli uygular. Tasarıma dair herhangi bir tarz yaratmaz. Birdunyahediye.com profesyonel tasarım ekibi ve yüksek kalite baskı teknikleri ile bu sorularınıza yanıt olacak.
Baskılı tişört yaptırmak sanılanın aksine pahalı bir hediye değildir. Mağazamızda baskılı tshirt fiyatları standart baskılı tişörtlerle aynı aralıklardadır. Ayrıca tasarladığınız tişörtleri kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

İndirim!
49,90 29,90
Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçebilirsiniz