Tek bir sonuç gösteriliyor

Zaman akıp geçiyor. Ama neden sadece rakamlardan oluşan saatlere bakmalıyız? Birdunyahediye.com olarak mağazamızda sizler ve sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş hediyelik masa saatlerini, duvar saatlerini; tamamen kişiye özel olarak tasarlayıp, masanızı, duvarlarınızı renklendiriyoruz. Sevdiklerinizin resimlerini, sevdiği sözleri, şekilleri, karakterleri kişiye özel saatlerin üzerine uygulayarak, onlara alabileceğiniz değerli birer hediye haline getiriyoruz. Böylece zamanın akışı daha anlamlı hale gelecek, geçen her saniye, dakika, saat hediye ettiğiniz saat ile sizi hatırlayacaklar. Sizde bu kişiye özel saatlerden hediye almak için mağazamızı kolaçan edebilirsiniz.
İsme özel duvar saatleri sizin seçeceğiniz yazı karakterleri ve renklerine göre uygulanmaktadır. Çevrenizdekilere isimli duvar saat modelleri ile kalıcı bir hediye verebilirsiniz.
Özel tasarım duvar saatlerini sizin için hazırlayabilir, dilediğiniz gibi farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz.
12 resimli duvar saati modeli size özel olarak hazırlanmaktadır. Ailenizin veya sevdiklerinizin fotoğraflarından oluşturularak sizlere unutulmayacak bir duvar saati yapabiliriz.
Kişiye özel masa saatlerini sizin istediğiniz resim ve yazılarla beraber bir bütün haline getirebilir. Cam ve ahşap malzemeden oluşan ürünlerimizden birini seçebilirsiniz.
Çiftlere özel resimli saatler modellerimiz ile artık sadece saate bakmayacaksınız. Kendinize ait bir tasarım ile duvarlarınızı süsleyeceksiniz. Kapıda ödeme seçeneği ve ucuz fiyatı ile kişiye özel duvar saat modelinizi hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

69,90
Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.