Kişiye Özel Puzzle

Sevdiklerinize eğlenceli hediyeler sunmaya ne dersiniz? Bir bulmaca, bir yapboz, bir puzzle örneğin? Birdunyahediye.com olarak sizlerin resimlerinizle bezenmiş puzzle’larla sevginizi göstermenin eğlenceli halini sizlere kişiye özel resimli puzzle hediyesi ile özel günlerinizde ya da günü özel hale getirecek hediye seçeneği sunuyoruz. Kişiye özel olarak tasarlanan puzzle da üstünde beğendiğiniz resmi yapbozunuzun üstüne baskı uygulayarak tamamen kişiye özel hale getiriyoruz. Sizler için bu yapbozları tamamlarken geçecek dakikaları eğlenceli hale getiren bu hediyeyi mağazamızda inceleyebilirsiniz.

Kişiye özel puzzle nerede yaptırabilirim? diye düşünüyorsanız, en kaliteli ve parlak görünümü ile Birdunyahediye.com’ da yaptırabilirsiniz.

Resimlerinizi daha keyifli bir hale getirmek için dikdörtgen ve kalp şeklinde yapboza baskı yaptırabilirsiniz. Normal bir çerçeve içinde duran resimlerinizi standartların dışına çıkartarak resimli puzzle haline dönüştürebilirsiniz.

Sevgiliye yapboz yaptırmak için size uygun en iyi tasarımlar hazırlanmaktadır. Seçtiğiniz resimleri birleştirerek bir bütün haline getirip size özel bir hediye puzzle imkanı sunuyoruz. Kişiye özel puzzlenızı kapıda ödeme kolaylığı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

4 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0