Kişiye Özel Kitap Ayracı

 

Günümüzde kitap okuma alışkanlığımız pek olmasa da çevremizde kitap kurdu olan tanıdıklarımız muhakkak vardır. Çocuklarımızı kitap okumaya yönlendirmek için onlara sürpriz hediyeler vererek kitap sevgisini kazandırmamız gereklidir. Hiç kitap okumamış olsanız bile bu sizin için son değil yeni bir başlangıç yaparak kitap okumaya başlayabilirsiniz.

Kitap okumayı seven arkadaşlarınız için en özel hediye seçeneklerinden fotoğraflı kitap ayracı tam size uygun bir hediye olacaktır. Tasarım olarak resimli veya yazılı olarak hazırlanabilmektedir. Metal malzemeden üretilen kitap ayracı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. Üzerindeki kaliteli baskısı sayesinde resimlerinizde herhangi bir solma ve silinme gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Kişiye özel kitap ayracının üzerine isterseniz sevdiğiniz bir sözü yazdırarak sevdiklerinize unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Kendilerine özel olarak tasarlanıp hazırlanmış bir hediyeye kimse hayır diyemeyecektir.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 18

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla