Kişiye Özel Kanvas Tablo

Evinizin duvarlarını en beğendiğiniz resimleri birleştirerek hazırlanan özel tasarım kanvas tablo ile daha şık bir hale getirebilirsiniz. Üzerine isterseniz resimlerinizi ve isimlerinizi yazdırarak tamamen kişiye özel kanvas tablo hazırlatabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günler için tarih ekleterek bu günün unutulmamasını sağlayabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yeni evlenen bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak istediğiniz gibi fotoğraflı özel tasarım kanvas tablo yaptırabilirsiniz. En özel hediyelik modellerinden olan kişiye özel kanvas tablolar, kaliteli baskısı ile gözleri üzerine toplayacaktır.

İstediğiniz resimleri 3 parçalı kanvas tablo veya 5 parçalı kanvas tablo halinde baskı yaptırabilirsiniz. Parçalı kanvas tablo modellerinden dilediğinizi seçerek hayalinizdeki kişiye özel kanvas tabloları hazırlatabilirsiniz. Özel tasarım kanvas tabloları uygun fiyat ve kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

11 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0