Kişiye Özel Çakmak

Kişiye özel resimli çakmak modellerimiz ile sevdiklerinize özel bir hediye sunabilirsiniz. Çevrenizdeki sevdiğiniz dostlarınıza ne hediye alsam diye mi düşünüyorsunuz? Artık isimlerinden ve resimlerinden oluşan kişiye özel çakmak modeli ile sürpriz yapabilirsiniz. İsimli ve resimli çakmak modelleri her zaman kişinin kendi tarzını yansıtır. İster isim ekleyerek ister başka bir figür ekleyerek çakmağı kişiye özel bir hediye haline getirebilirsiniz. Sizin için tasarlamış örnek modellerimizden kendinize uygun olanını seçebilir, isterseniz kendinize özel bir tasarımı Birdunyahediye.com ekibi olarak hazırlayıp size sunabiliriz. Kişiye özel hediyeler kategorisinden dilediğiniz ürüne alternatif olarak göz atabilirsiniz.
Sevdiklerinize ilginç tasarım çakmak modellerinden birini armağan edebilirsiniz. Dilerseniz isim ve fotoğraf baskılı çakmak modeli ile havanızı değiştirin. Kapıda ödeme ve uygun çakmak fiyatı ile artık siparişleriniz adresinize teslim.Sevdiklerinize ilginç tasarım çakmak modellerinden birini armağan edebilirsiniz. Dilerseniz isim ve fotoğraf baskılı çakmak modeli ile havanızı değiştirin. Kapıda ödeme ve uygun çakmak fiyatı ile artık siparişleriniz adresinize teslim.

15 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0