Kişiye Özel Kupa Bardak

Sıcacık bir çay ya da mis kokusuyla bir kahve, özenle ve sevgiyle hazırlanmış bu içecekleri kişiye özel kupa bardaklarla yudumlamak sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden olsa gerek. Sizde sevdiklerinizin resimlerini, onları betimleyen yazıları veya tamamen sizin zevkinize uygun olarak tasarlanmış görseller eşliğinde, onlara özel olarak kişiselleştirilmiş kişiye özel kupa bardaklar hediye etmek ister misiniz?

Kişiye özel kupa bardaklara istediğiniz isim yazılır. Bunu dilediğiniz renk ve yazı karakterine göre baskı yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinize ayrıca ilginç kupa bardak modellerinden uygun olanını seçip hediyelik olarak satın alabilirsiniz. Farklı tasarımlar her zaman göz doldurmaktadır. Çevrenizdeki meslek sahibi tanıdıklarınıza hediye mi düşünüyorsunuz? Sizin için meslek dallarına göre muhasebeci, mühendis, diş doktoru, veteriner vb. gibi ürünlerle tanıdıklarınıza mesleğe özel kupa bardak  hediye etme şansına da sahipsiniz.

Kişiye özel kupa bardak modellerimizden isterseniz sihirli kupa bardak çeşitlerimizden de seçim yapabilirsiniz. Sihirli kupa bardak içine sıcak bir içecek koyduğunuz zaman mevcut rengi yavaş yavaş açılarak kendi resminizi ortaya çıkartır.

Kişiye özel olarak hazırlanan resimli kupa bardak modeline kendinizin veya sevdiklerinizin resimlerini dilediğiniz şekilde tasarlatıp, baskı yaptırabilirsiniz. Hediye kupa bardaklar sevdiklerinizin doğum günlerinde veya özel günlerinde onlara sunabileceğiniz mükemmel bir armağan olacaktır. Hızlı kargo gönderimi ile hediyelerinizi kapıda ödeme imkanınız vardır.

Birdunyahediye.com olarak sizlere, sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden özel, ilginç ve sizin sevginizle hazırlanmış kişiye özel kupa bardakları mağazamızda beğeninize sunuyoruz.

1–32 / 393 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0