Baskılı Bebek Zıbını

Baskılı bebek zıbınlarımızın üzerine istediğiniz yazı, görsel veya fotoğraf ekleyebilir, özel günlerinizde sevdiklerinize en güzel hediyeyi sunabilirsiniz. Bebek zıbınına isim yazıdırmak mı istiyorsunuz? Sizler için destek veren profesyonel ekibimizle irtibata geçerek hayallerinizde ki tasarımı kendiniz tasarlayabilir, bebek zıbınının üzerine baskısını yaptırabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım zıbınlarımızı inceleyebilir, beğendiğiniz kişiye özel baskılı bebek tulumlarını size özel hale getirebilirsiniz.

Kişiye özel bebek zıbınına baskı yaparken, sublimasyon baskı tekniğini kullanmaktayız. Bu baskı tekniği sağlığa zararlı maddeler içermemekle birlikte, baskının uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Özel tasarım bebek kıyafetlerimiz, tasarımları itibari ile benzersizdir. Sizde, sevgililer gününde, yıl dönümünüzde, doğum günlerinde, babalar gününde veya anneler gününde sevdiklerinize özel bir hediye istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Özel tasarım bebek kıyafetlerini tasarlarken, sizlerden ilham alıyoruz. Sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz en güzel hediyeler için uzman ekibimiz tarafından tasarlanana kişiye özel baskılı bebek tulumlarımıza sizlerin sevgisini yansıtacak kelimeler, görseller eklemeye özen gösteriyoruz. Özel olarak hazırlanan baskılı bebek zıbınlarının üzerine sizlerden anlam katarak hediyenizin önemini karşı tarafa aktarmanızda size yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Sizde sevdiğinize kişiye özel baskılı bebek zıbını yaptımak mı istiyorsunuz? Hemen whatsapp sipariş hattımızla iletişime geçerek size özel tasarım bebek kıyafetinizi tasarlatabilirsiniz.

81 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Tümünü Gör
0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla