Nikah & Nişan Magnetleri

Nikah ve nişan gibi önemli günlerinizde sizleri bu özel anlarda yanlız bırakmayan sevdiklerinize hatıra mahiyetinde bir hediye olarak nikah ve nişan magnetleri sunarak bu günleri ölümsüzleştirebilirsiniz. Nişan magnetlerine isimlerinizi, bu özel tarihi veya resimleriniz bastırarak kişiye özel magnet siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca nikah magnetleri ile klasik nikah şekeri furyasına farklılık getirebilirsiniz.

Nişan buzdolabı magnetleri olarak çeşitli renklerde ve yazılarda olan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Resim ekleyerek resimli nişan magnetleri olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı nişan magnetleri metale tutunma özelliği ile buzdolabı süsü olarak kullanılabilmektedir. Söz nişan magnetleri fiyatları diğer nişan hediyeliklerine oranla daha ucuzdur. Üstelik tüm nişan magneti örneklerimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 16

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla