Nikah & Nişan Magnetleri

Nikah ve nişan gibi önemli günlerinizde sizleri bu özel anlarda yanlız bırakmayan sevdiklerinize hatıra mahiyetinde bir hediye olarak nikah ve nişan magnetleri sunarak bu günleri ölümsüzleştirebilirsiniz. Nişan magnetlerine isimlerinizi, bu özel tarihi veya resimleriniz bastırarak kişiye özel magnet siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca nikah magnetleri ile klasik nikah şekeri furyasına farklılık getirebilirsiniz.

Nişan buzdolabı magnetleri olarak çeşitli renklerde ve yazılarda olan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Resim ekleyerek resimli nişan magnetleri olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı nişan magnetleri metale tutunma özelliği ile buzdolabı süsü olarak kullanılabilmektedir. Söz nişan magnetleri fiyatları diğer nişan hediyeliklerine oranla daha ucuzdur. Üstelik tüm nişan magneti örneklerimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

16 sonuç gösteriliyor

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.