Nikah & Nişan Magnetleri

Nikah ve nişan gibi önemli günlerinizde sizleri bu özel anlarda yanlız bırakmayan sevdiklerinize hatıra mahiyetinde bir hediye olarak nikah ve nişan magnetleri sunarak bu günleri ölümsüzleştirebilirsiniz. Nişan magnetlerine isimlerinizi, bu özel tarihi veya resimleriniz bastırarak kişiye özel magnet siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca nikah magnetleri ile klasik nikah şekeri furyasına farklılık getirebilirsiniz.

Nişan buzdolabı magnetleri olarak çeşitli renklerde ve yazılarda olan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Resim ekleyerek resimli nişan magnetleri olarak kullanabilirsiniz. Mıknatıslı nişan magnetleri metale tutunma özelliği ile buzdolabı süsü olarak kullanılabilmektedir. Söz nişan magnetleri fiyatları diğer nişan hediyeliklerine oranla daha ucuzdur. Üstelik tüm nişan magneti örneklerimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

16 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0