Mevlüt Magnetleri

Mevlüt magnetlerini okuttuğunuz mevlüde katılan dostlarınıza armağan edebilirsiniz. Bebek mevlüt magnetleri, asker mevlüdü magnetleri seçenekleri ile özel günlerinizde kişiye özel magnetler hazırlatabilir ve dağıtabilirsiniz. Resimli buzdolabı magnetlerinin üzerine dilediğiniz resmi uygulayabiliriz.
Mevlüt magnetleri modelleri isimli, tarihli ve mevlüdümüze hoşgeldiniz yazılı olmakla birlikte nazar duası temalı, ayetel kursi temali olmak üzere onlarca çeşit arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca mevlüd magnetlerini kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

11 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0