Kına Gecesi Magnetleri

Kına gecesi magnetleri, düğünden önce ki son adım olan kına gecesinin hatıralarda kalmasını sağlamak için kına gecesine iştirak eden yakınlarınıza hediye edebileceğiniz kişiye özel magnet çeşitlerimizdendir. Dilediğiniz renklerde, yazılarda ve görsellerle süsleyibilir, kendiniz tasarlayabilirsiniz.
Kına için hediyelikler günümüze kadar sadece çerez ve kına olarak düşünülürdü. Teknolojinin ve imkanların genişlemesi ile birlikte bu hediyeliklerin yanına nispeten daha ucuz kına magnetleride eklenmiştir. Kına gecesi magnet modelleri arasında sizin isimleriniz ve bu özel günün tarihi yazılı olarak tasarlanmış olanları en dikkat çekicileridir.
Kına magnet yazıları aşağıdaki gibidir;
– Zeynep’in kına hatırası,
– Elveda bekarlık,
– Gelinin kankaları,
– Dikkat! Son bekarlık pozum,
– Düğüne bekleriz,
– Mutlu sona 1 gün kala,
Tüm kına hatıra magnetlerini kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

18 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0