Kına Gecesi Magnetleri

Kına gecesi magnetleri, düğünden önce ki son adım olan kına gecesinin hatıralarda kalmasını sağlamak için kına gecesine iştirak eden yakınlarınıza hediye edebileceğiniz kişiye özel magnet çeşitlerimizdendir. Dilediğiniz renklerde, yazılarda ve görsellerle süsleyibilir, kendiniz tasarlayabilirsiniz.
Kına için hediyelikler günümüze kadar sadece çerez ve kına olarak düşünülürdü. Teknolojinin ve imkanların genişlemesi ile birlikte bu hediyeliklerin yanına nispeten daha ucuz kına magnetleride eklenmiştir. Kına gecesi magnet modelleri arasında sizin isimleriniz ve bu özel günün tarihi yazılı olarak tasarlanmış olanları en dikkat çekicileridir.
Kına magnet yazıları aşağıdaki gibidir;
– Zeynep’in kına hatırası,
– Elveda bekarlık,
– Gelinin kankaları,
– Dikkat! Son bekarlık pozum,
– Düğüne bekleriz,
– Mutlu sona 1 gün kala,
Tüm kına hatıra magnetlerini kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

18 sonuç gösteriliyor

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.