Hoşgeldin Bebek Magnetleri

Yeni dünyaya gelen bebeğinizin fotoğrafları ile tasarlanmış hoşgeldin bebek magnetleri ni sevdiklerinize vererek bu güzel haberi duyurabilir ve unutulmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz. Mağazamızda bulunan bir birinden renkli ve canlı resimli buzdolabı magnetlerinden birini seçip, kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Yenidoğan bebek magnetleri doğumdan sonra sizi ziyarete gelen yakınlarınıza bu özel anı hep hatırlamaları için verebileceğiniz buzdolabı magnetleridir. Erkek bebek magnetleri mavi desenli ve resimli olarak hazırlanabileceği gibi, sizin seçeceğiniz renklerle de tasarlanabilmektedir. Kız bebek magnetleri ise daha çok pembe renk tonlarında desenlerle bezenmiştir. Yine aynı şekilde magnetli bebek süslerini size uygun objeler ve kelimelerle düzenleyebilirsiniz.
Erkek ve kız bebekler için farklı seçenekler arasında dilediğinizi seçebilir ve kişiye özel olarak tasarım ekibimizle birlikte düzenleyebilirsiniz. Hoşgeldin bebek magnetlerini kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

8 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0