Hoşgeldin Bebek Magnetleri

Yeni dünyaya gelen bebeğinizin fotoğrafları ile tasarlanmış hoşgeldin bebek magnetleri ni sevdiklerinize vererek bu güzel haberi duyurabilir ve unutulmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz. Mağazamızda bulunan bir birinden renkli ve canlı resimli buzdolabı magnetlerinden birini seçip, kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Yenidoğan bebek magnetleri doğumdan sonra sizi ziyarete gelen yakınlarınıza bu özel anı hep hatırlamaları için verebileceğiniz buzdolabı magnetleridir. Erkek bebek magnetleri mavi desenli ve resimli olarak hazırlanabileceği gibi, sizin seçeceğiniz renklerle de tasarlanabilmektedir. Kız bebek magnetleri ise daha çok pembe renk tonlarında desenlerle bezenmiştir. Yine aynı şekilde magnetli bebek süslerini size uygun objeler ve kelimelerle düzenleyebilirsiniz.
Erkek ve kız bebekler için farklı seçenekler arasında dilediğinizi seçebilir ve kişiye özel olarak tasarım ekibimizle birlikte düzenleyebilirsiniz. Hoşgeldin bebek magnetlerini kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

0