Diş Buğdayı Magnetleri

Diş buğdayı magnetleri ile bebeğinizin ilk dişi çıktığı zamanı ölümsüzleştirebilirsiniz. Diş buğdayı magnetlerinin üzerine bebeğinizin resmini bastırabilir ve diş buğdayı partisinde sizlere eşlik eden sevdiklerinize hatıra olarak hediye edebilirsiniz. Böylece yıllar sonra bile buzdolaplarında diş buğdayı magnetiniz asılı kalabilir.
Diş buğdayı magnet yazıları olarak; “ilk dişim”, “yakışıklı oğlumun dişi çıktı”, “ilk dişe selam, yaramazlığa devam”, “dikkat dişim çıktı, ısırabilirim”, “gelsin inci gibi dişler”, “kendi gibi ilk dişide tatlı”, “bana oradan bir gevrek”, “artık ısırabilirim” gibi çeşitli esprili kelimler yazdırabilirsiniz. Diş buğdayı dolap süslerinin üzerine esprili yazılar yazdırabileceğiniz gibi bebeğinizin resmini de magnetin üzerine yaptırabilirsiniz. Dilerseniz sizler için tasarladığımız onlarca çeşittin birini seçip kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Diş buğdayı bebek şekerleri ile birlikte dağıtabileceğiniz diş buğdayı bebek süslerini mağazamızdan kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla