Diş Buğdayı Magnetleri

Diş buğdayı magnetleri ile bebeğinizin ilk dişi çıktığı zamanı ölümsüzleştirebilirsiniz. Diş buğdayı magnetlerinin üzerine bebeğinizin resmini bastırabilir ve diş buğdayı partisinde sizlere eşlik eden sevdiklerinize hatıra olarak hediye edebilirsiniz. Böylece yıllar sonra bile buzdolaplarında diş buğdayı magnetiniz asılı kalabilir.
Diş buğdayı magnet yazıları olarak; “ilk dişim”, “yakışıklı oğlumun dişi çıktı”, “ilk dişe selam, yaramazlığa devam”, “dikkat dişim çıktı, ısırabilirim”, “gelsin inci gibi dişler”, “kendi gibi ilk dişide tatlı”, “bana oradan bir gevrek”, “artık ısırabilirim” gibi çeşitli esprili kelimler yazdırabilirsiniz. Diş buğdayı dolap süslerinin üzerine esprili yazılar yazdırabileceğiniz gibi bebeğinizin resmini de magnetin üzerine yaptırabilirsiniz. Dilerseniz sizler için tasarladığımız onlarca çeşittin birini seçip kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Diş buğdayı bebek şekerleri ile birlikte dağıtabileceğiniz diş buğdayı bebek süslerini mağazamızdan kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

3 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0