Asker Magnetleri

Asker magnetleri vatani görevini yapmaya gidecek olan evlatlarınız için okuttuğunuz mevlüdlerde, asker eğlencelerinde bu özel günde sizleri yalnız bırakmayan dostlarınıza hatıra olarak verebileceğiniz hediyelerdir. Askerinizin resmi üzerinde olan magnetlere tertibi ve isminide ekleyebilirsiniz. Asker mevlidinde ne dağıtılır sorusunun karşılığı olarak resimli magnetlerimizi verebiliriz. Ayrıca asker kınası hediyelikleri olarakta dağıtabileceğiniz resimli buzdolabı süslerini kişiye özel hazırlatabilirsiniz.

Asker uğurlama süsleri ile birlikte uyumlu kombinler oluşturabileceğiniz tasarımları resimli asker magnetlerin üzerine uygulayabilirsiniz. Askerliğini yerine getirecek olan Mehmetçiğinizi güzel bir uğurlama ile gönderebilir, o vatani görevini yaparken buzdolabı üzerinde ki resimli magneti ile en azından baktıkça ona olan hasretinizi bir nebze olsun azaltabilirsiniz. Ayrıca aile fotoğrafınızı bu magnetler üzerine uygulatıp askeri dolaba yapıştırarak oda sizlere olan özlemini giderecektir.

Asker magnetleri kategorimizde ki tüm ürünleri kapıda ödeme imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

4 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0