Asker Magnetleri

Asker magnetleri vatani görevini yapmaya gidecek olan evlatlarınız için okuttuğunuz mevlüdlerde, asker eğlencelerinde bu özel günde sizleri yalnız bırakmayan dostlarınıza hatıra olarak verebileceğiniz hediyelerdir. Askerinizin resmi üzerinde olan magnetlere tertibi ve isminide ekleyebilirsiniz. Asker mevlidinde ne dağıtılır sorusunun karşılığı olarak resimli magnetlerimizi verebiliriz. Ayrıca asker kınası hediyelikleri olarakta dağıtabileceğiniz resimli buzdolabı süslerini kişiye özel hazırlatabilirsiniz.

Asker uğurlama süsleri ile birlikte uyumlu kombinler oluşturabileceğiniz tasarımları resimli asker magnetlerin üzerine uygulayabilirsiniz. Askerliğini yerine getirecek olan Mehmetçiğinizi güzel bir uğurlama ile gönderebilir, o vatani görevini yaparken buzdolabı üzerinde ki resimli magneti ile en azından baktıkça ona olan hasretinizi bir nebze olsun azaltabilirsiniz. Ayrıca aile fotoğrafınızı bu magnetler üzerine uygulatıp askeri dolaba yapıştırarak oda sizlere olan özlemini giderecektir.

Asker magnetleri kategorimizde ki tüm ürünleri kapıda ödeme imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

4 sonuç gösteriliyor

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.