Kişiye Özel Magnetler

Kişiye özel magnet seçeneklerimiz arasında, önemli günlerinizde sizler için özel olarak tasarlanan 1 yaş doğum günü magnetlerikına gecesi magnetleri, sünnet magnetleri, diş buğdayı magnetleri, nişan magnetleri, resimli kına magnetleri, nikah magnetleri gibi çeşitlerimiz beğeninize sunulmuştur.
Kişiye özel olarak hazırlanan magnetlerimizin yapımı, tamamen sizlerin dilediği biçimde tasarım ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanıp, sizlerin onayı alındıktan sonra baskı aşamasına geçmektedir. Böylece kına gecesi, sünnet, mevlid, nikah ve nişan gibi önemli günlerinizi sevdiklerinize armağan edeceğiniz ölümsüz hatıralar ile taçlandırıyoruz.
Kişiye özel magnetlerde; isimleriniz, önemli tarihler, resimler ve sizleri betimleyen cümleler, kelimeler ile süsleyip, özel magnet siparişlerinizi hazırlayabilirsiniz. Kişiye özel buzdolabı magnet kategorimizde ki tüm seçeneklerimizi kendinize göre kişiselleştirebilir ve magnet siparişlerinizi kapıda ödeme imkanı ile verebilirsiniz.

1–32 / 57 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0