Kişiye Özel Magnetler

Kişiye özel magnet seçeneklerimiz arasında, önemli günlerinizde sizler için özel olarak tasarlanan 1 yaş doğum günü magnetlerikına gecesi magnetleri, sünnet magnetleri, diş buğdayı magnetleri, nişan magnetleri, resimli kına magnetleri, nikah magnetleri gibi çeşitlerimiz beğeninize sunulmuştur.
Kişiye özel olarak hazırlanan magnetlerimizin yapımı, tamamen sizlerin dilediği biçimde tasarım ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanıp, sizlerin onayı alındıktan sonra baskı aşamasına geçmektedir. Böylece kına gecesi, sünnet, mevlid, nikah ve nişan gibi önemli günlerinizi sevdiklerinize armağan edeceğiniz ölümsüz hatıralar ile taçlandırıyoruz.
Kişiye özel magnetlerde; isimleriniz, önemli tarihler, resimler ve sizleri betimleyen cümleler, kelimeler ile süsleyip, özel magnet siparişlerinizi hazırlayabilirsiniz. Kişiye özel buzdolabı magnet kategorimizde ki tüm seçeneklerimizi kendinize göre kişiselleştirebilir ve magnet siparişlerinizi kapıda ödeme imkanı ile verebilirsiniz.

1–32 / 57 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör
0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.