İndirim!

Kendinden Açılan Müzikli Sihirli Pasta Mumu Romantik Gül Yaprağı Evlilik Teklifi Doğum Günü Mumu

19.90 9.90

SİHİRLİ PASTA MUMU MÜZİKLİ DOĞUM GÜNÜ MUMU DEKORATİF ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ GÜL YAPRAK MUMLUK

Stokta yok

Stok Kodu: DRN6480 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,

Açıklama

Whatsapp sipariş hattı kapıda ödeme imkanı ile
Doğum gününüz ya da sevdiklerinizin doğum günleri yaklaşıyor mu? Doğum günlerimizin odak noktası olan mum üfleme anını unutulmaz muhteşem bir sürpriz haline getirmeye ne dersiniz?
Doğum günlerimizde en sevdiğimiz an dilek tutup mumlarımızı üflediğimiz andır… İşte tam o anda Kendinden Açılan Müzikli Sihirli Pasta Mumu’ nu yakıp sadece görsel şöleni izleyin…. Bir yandan doğum günü müziği dinlerken bir yandan çiçek gibi açılan mumlarınız yanacak… Artık dilek dileyebilirsiniz….
Kendinden Açılan Müzikli Sihirli Pasta Mumu ile sevdiklerinizle daha nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllara… Doğum  gününüz kutlu olsun…

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.