Yılbaşı - Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni yıla sayılı günler kala ister istemez kendimizi heyecanlı bir bekleyiş içinde buluruz. Hele ki kötü bir yıl geçirdiğimizde yeni yılın bize daha iyi geleceğini düşünerek bu heyecanlı bekleyişimiz daha da artmaktadır. Sevdiklerinize de iyi dileklerinizi iletmeden önce özel olarak yaptıracağınız yılbaşı hediyesi ile beraber iletmeniz büyük bir mutluluk yaşatacaktır. Eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ve anne-babanıza birbirinden özel yeni yıl hediyeleri alarak sürprizler yapabilirsiniz. Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak özel tasarlanan ilginç hediye modellerinden birini yaptırarak yeni yılını kutlayabilirsiniz.

Yılbaşı hediye fikirleri olarak sevdiklerinize önerebileceğimiz hediye seçeneklerinden birisi kişiye özel olarak hazırlanan resimli, isimli ve üzerinde yeni yıl takviminin bulunduğu bir bez takvimdir. Evinizde ve iş yerinizde artık duvarlarınız boş kalmayacak. Takvim olarak kullanırken resimleriniz ile duvarlarınızı daha şık bir hale gelecektir. Hediye seçenekleri olarak size alternatif olarak resim baskılı kupa bardak, fotoğraflı yastık, resimli çakmak, kişiye özel puzzle, plaket ve fotoğraflı cam çerçeveler gibi modelleri sunabiliriz. İstediğiniz modeli seçerek size özel tasarımlar meydana getirmekteyiz.

Yeni yıl hediyenizi seçerken Birdunyahediye.com ekibimize danışabilirsiniz. Sizin hayal ettiğiniz tasarımları bizimle paylaşarak hayalinizdeki hediyeyi gelin birlikte gerçekleştirelim. Yaptıracağınız ürünün üzerine yılbaşına özel dilek ve kutlama mesajınızı dilediğiniz şekilde yazdırabilirsiniz.

Kişiye özel olarak hazırlanan hediye çeşitlerimizden dilediğinizi yeni yıl hediyesi olarak yaptırabilirsiniz. Siparişlerinizi hızlı kargo ve kapıda ödeme seçeneği ile hemen verebilirsiniz.

13 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0