Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler Günü Hediyelerini artık Birdunyahediye.com mağazamızda özel olarak hazırlanmış modeller içerisinden beğenerek seçeceksiniz. Ürünlerimiz sizin istediğiniz şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Kişiye özel hediyeler içerisinde sizde öğretmeninize en şık ve özelini seçip öğretmenler günü hediyesi olarak yaptırabilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim? diye mi düşündünüz. En özel hediyeyi seçebilmeniz için ekibimizle beraber tüm desteğimiz ile yanınızdayız. Hediye almak istediğiniz öğretmeninizin branşına göre seçimler yapmak sizin için daha kolay olacaktır. Örnek vermek gerekirse matematik öğretmenlerine özel olarak tasarlanmış sayı ve formüllerden oluşan görsel üzerine isim ve soy ismini dilerseniz iletmek istediğiniz güzel bir mesajı bardak üzerine yazdırabilirsiniz. Kişiye özel hediye fikirleri olarak öğretmenler günü için hediye seçenekleri arasında ilginç kupa bardak, resimli kitap ayracı, fotoğraflı çakmak, tişört, resimli duvar saati, puzzle, fotoğraflı yastık gibi ürünlerin üzerine istediğiniz yazı ve resmi baskı yaptırabilirsiniz.

24 Kasım öğretmenler günü yaklaştıkça heyecanınız daha da artmaktadır. Hediye seçimi yaparken sizi en çok düşündüren soru  ” Erkek öğretmene ne hediye alınır?” veya “Bayan öğretmene ne hediye alınır?” gibi düşüncelerle karşı karşıya kalırsınız. Bu konuda biz sizin için ilginç ve farklı ürün tasarımları hazırlayarak öğretmenler günü hediyesini daha kolay seçmenize yardımcı olmaya çalıştık. Kendi tasarımınızı da bizimle paylaşabilir istediğiniz ürüne baskı yaptırabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesini kendi tasarımınız ile daha özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

Kişiye özel baskılı hediyeler ile maddi olarak ta zor durumda kalmadan uygun fiyata öğretmenler günü hediyesi alabilirsiniz. Hediyenizi hızlı kargo gönderimi ve kapıda ödeme seçeneğimiz ile hemen sipariş verebilirsiniz.

23 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0