Gösterilen sonuç sayısı: 18

Mezuniyet hediyesi ilkokuldan, liseden, üniversiteden yeni mezun olmuş sevdiklerinize bu önemli tarihi daima hatırlamaları için verebileceğiniz özel hediyelerdendir. Bu anı ölümsüzleştirmek için çekildiğiniz fotoğraflarla bezenmiş kişiye özel hediyeler veya mezun olan yakınınızın ismi ve mezuniyet tarihinin yazılı olduğu hediye hazırlatıp, verebilirsiniz.

Sevgiliye mezuniyet hediyesi ne alınır sorusunun cevabı, sevgilinizin mezuniyet fotoğrafının üzerinde ihtiva eden bir çerçeve veya kişiye özel resimli tabak ya da fotoğraf baskılı bir kupa olabilir. Her bir hediye tamamen size özel olarak tasarlanmaktadır. Dilediğiniz yazı veya resim kişiye özel hediyelerin üzerine işlenebilir. Sevgiliye mezuniyet gününde hediye vermek, temellerin sağlam atılması anlamına geleceğinden seçeceğiniz hediyenin de bu denli özenli ve ince olması oldukça önemlidir. Daima odasının bir köşesinde duracak olan mezuniyet hediyesi, bu özel anı ve sizi hatırlatacaktır.

İlkokul mezuniyet hediyesi olarak çocuğunuzun resminin ve mezuniyet tarihinin yazılı olduğu cam çerçeve yaptırabilirsiniz. Dilerseniz Doğumundan mezuniyetine geçen süreci temsilen 12 resimli saat yaptırabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel taş baskılar üzerine mezuniyet fotoğrafı uygulanmış olanını sipariş verebilir ve evinizde yıllarca hatırlamanız için muhafaza edebilirsiniz.

Üniversite mezunları için kep atma törenleri önemlidir. Mezuniyet zamanına kadar geçen meşakkatli yolun sonunda keplerin havaya fırlatılması anında çekilen mezuniyet hatırası fotoğraflarının üzerinde bulunduğu kupa bardaklar ise paha biçilimez hediyelerdendir. Belkide mezun olunan bölüme özel bir hediye istersiniz. Örneğin, mühendise mezuniyet hediyesi olarak mühendislere isimli kupa modelimizi sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken arkadaşınızın/yakınınızın ismini bize iletmeniz.

Tüm mezuniyet hediyesi çeşitlerimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

İndirim!
29,90
İndirim!

Kişiye Özel Kupa 2

Mezuniyet Hediye Resimli Kupa

29,90
İndirim!
29,90
İndirim!

Anneler Günü Hediyeleri

6 Resimli Kupa

25,90
İndirim!

Anneye Hediye

3 Resimli kupa

25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!
25,90
İndirim!

Doğum Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Tarihli Kupa Bardak

25,90
İndirim!
25,90
İndirim!

Kişiye Özel Kupa 3

Mühendislere İsimli Kupa Bardak

25,90
İndirim!

Kişiye Özel Kupa 3

Mühendislere Özel Kupa Bardak

25,90
Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.