Mesleklere Özel Hediyeler

Mesleklere Göre Hediye tercihi konusunda çeşitli değişik yollar da vardır. Örneğin hediye alacağımız kişinin mesleğini göz önünde bulundurarak bir hediye tercihi yaparsak, o kişiyi hem bu temayla memnun etmiş oluruz hem de mesleği gereği sürekli kullanacağı tarzda bir tercih yaptığımızdan hediyeyi alan kişi de bu tür bir hediyeyi memnuniyetle karşılar.

Alacağınız hediyeyi, hediye alacağınız kişinin mesleğine göre seçecekseniz bu aşamada iki ayrı şemada tercih yapabilirsiniz. Bunlardan biri, meslek temalı hediyeler. Örneğin hediye alacağınız kişi bir doktorsa doktorluk temalı mesleğe göre özel olarak tasarlanmış ve sadece birdunyahediye.com adresinde bulunan kişiye özel anahtarlık, kişiye özel hediye kupa bardak, kişiye özel cep telefonu kabı gibi ürünler gayet uygun bir seçim olarak karşımıza çıkmakta. Diğer yandan hediye alacağınız kişinin meslek hayatında kullanabileceği türden hediyeler almak da bir başka tercih olabilir. Örneğin bir avukata hediye alıyorsanız evrak çantası, deri bir not defteri ile tükenmez kalem kombini, çeşitli şekillerde tasarlanmış kartvizitler veya masa isimliği; gayet hoş hediye tercihleri arasındadır. Daha bir çok meslek dallarından olan muhasebeci, bankacı, mühendis, doktor, kimyager, tekniker, veteriner, öğretmen, avukat gibi bir çok mesleki hediyeleri  Birdunyahediye.com adresinde bulabilirsiniz. Mesleklere özel hediyeler ile sevdiklerinize sürprizler yapabilir, kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

1–32 / 73 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör
0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmaları bizim yönetimimizde olmamakta.Biz belirttiğimiz tarihte siparişlerinizi kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Kargo takip numaralarınızı siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

Kargo takip numaraları siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilmekte. Lütfen kargo ile ilgili sorularınızı MNG Kargo 444 06 06 iletişim merkezine, size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile iletebilirsiniz.