İlginç Kupa Bardaklar

Sevdiklerinize espirili ve birbirinden ilginç hediye kupa bardaklar birdunyahediye.com farkı ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Farklı ve özel tasarımları ile hediye kupa bardağı size özel hale getiriyoruz. Çevrenizdeki sevdiklerinize fotoğraflı, isimli, figürlü vb gibi ilginç kupa bardak tasarımları ile mutlu edebilirsiniz. Hediye kupa bardak çeşitleri ile istediğiniz tasarımı Birdunyahediye.com da bulabilirsiniz. Uygun bardak fiyatı ve baskı kalitesi ile kendimizi her geçen gün dahada geliştirmekteyiz. Evinizde tasarladığınız görselleri bize gönderebilir, size uygun bir şekilde baskı yapabiliriz. Hızlı kargo gönderimi ile siparişlerinizi ertelemeden sepete ekleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1–32 / 105 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0