Babaya Hediye

Babama ne hediye yaptırabilirim sorusunun cevabını babaya hediye kategorimizde ki kişiye özel hediyelere göz gezdirerek edinebilceğiniz hediye fikirleri sayesinde çözebilirsiniz. Babanıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz birçok seçeneğin bulunduğu mağazamızda dilerseniz kendi tasarımlarınızı da kupa, kanvas, çakmak, sigara tabakası gibi hediyelik eşyaların üzerine yaptırabilirsiniz.
Sizi koruyup, kollayan, varlığı ile size güç veren babanıza en uygun hediyeyi seçmek zordur. Bizlerde sizler için bu seçimi daraltıp, babanızı mutlu edecek hediyeler tasarlamaya çalıştır. Örneğin televizyon başında uyuya kalan babanız için kişiye özel yastık yaptırmak, babaya hediye fikirlerinden bir tanesidir. Bu hediyenin üzerine dilediğiniz resim ve yazıyı yazdırabilir, kendiniz şekillendirebilirsiniz. Aynı zaman da çay, kahve içerken üzerinde sizin resimleriniz veya babanızın hoşuna gidecek kelimelerin bulunduğu kişiye özel kupa bardak çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Babanıza hediye olarak daha farklı tavsiyelere ihtiyacınız varsa, kişiye özel resimli çakmak ya da resim baskılı sigara tabakası modellerimize göz gezdirebilirsiniz. Resimli küllük, anahtarlıklar da babaya yapılabilecek süprizler arasındadır.
Babaya hediye kategorisinde ki birbirinden benzersiz tüm hediyelik eşyaları kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

25 sonuç gösteriliyor

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0