Asker Sevgiliye Hediye

Asker sevgiliye hediye seçimi yaparken, sizi hatırlatacak ve anılarınızla en zor zamanlarını atlatmasını sağlayacak biçimde olmalı. 12 ay boyunca vatani görevini yapacak olan sevgilinizin sizi daima yanında hissetmesini istemez misiniz? Tabi bununla birlikte askere gönderilebilecek hediyelerde sınırlıdır. Kurallar çerçevesinde askere gönderebilecek hediyeler arasında resimli çakmak, sigara tabakası, resimli asker künyesi, isimli bere gibi kişiye özel hediyeler olabilir.
Asker hediyelik eşyalarından olan resimli çakmak modellerimizin üzerinde ikinizin en mutlu anlarını yansıtan fotoğraflar olabileceği gibi ikinizi tanımlayan kelimeler de yazdırabilirsiniz. Dilerseniz resimli çakmak hediyenizin yanında kişiye özel sigara tabakasını yine üzerinde resimlerinizle birlikte asker sevgilinize gönderebilirsiniz.
Askere hediye ne gönderilir sorusundan ziyade askerdeki sevgiliyi en çok ne mutlu eder sorusunun cevabını düşünerek hediyenizi seçmek en doğrusudur. Sizden gelecek bir hediye askerde ki erkek arkadaşınızın şafağının daha hızlı atmasını sağlayacaktır. Ayrıca sizin onu düşünerek hediye hazırlatmanız ve ona ulaşması ile yüzünde ki tebessüm ve içinde ki mutluluk paha biçilemez olacaktır.
Askere hediye ne yollanır diye düşünmeden birdunyahediye.com adresinde sizler için hazırlamış olduğumuz asker hediyelik eşyaları çeşitlerimizden birini beğenerek mutluluk garantili hediyeleri kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Üstelik hediye paketi bizden!

Gösterilen sonuç sayısı: 14

0

Değerli Müşterilerimiz;
Kargo firmalarının mevcut süreci başarılı biçimde yönetememelerinden dolayı sizlerin ve bizlerin mağdur olmaması için satışlarımıza ara vermiş durumdayız.

Saygılarımızla