Hediye

Hediye, ilk çağlardan günümüze kadar gelen, insanların sevdikleri kişilere verdikleri objelerdir. Hediye seçimi yapmak oldukça zordur. Hediye alacağınız kişinin hoşlandığı şeyleri bilmek ve ona göre hediye seçmek hediye seçim sürecini zorlaştırmaktadır. Onlarca hediye seçeneği arasından ilginç hediyeyi bulmak imkansız gibi görünse de amaç her zaman ufak bir hediye de olsa gönül almaktır.

Hediye fikirleri edinmek için mağazamız da bulunan hediye seçenekleri arasında gezebilirsiniz. Birbirinden ilginç hediyelerin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Dilediğiniz modeli seçebilir veya resim baskılı hediyeler yaptırabilirsiniz. Ayrıca hediyelerinizi kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

1–32 / 415 sonuç gösteriliyor

Tümünü Gör

Zıbınlarımız kişiye özel baskıdır. Beyaz Renktedir. Kumaşı kişiye özel baskıya uygun kumaştır.
Yaz sezonunda kısa kollu zıbın göndermekteyiz. Kış sezonunda zıbınlarımız uzun kollu düz beyazdır.
Görsellerimiz üzerinde ki baskı modelini görmeniz için örnek olarak hazırlanmıştır. Baskı sırasında ton farklılıkları olabilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo’dur. 7.98 TL kargo ücretimiz. Siparişiniz sonrası kargo takip numarası mail adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları bize ait değildir. Bizim yönetimimizde ve denetimizde olmayan kargo firmaları hakkında söz vermiyoruz. Size iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargonuzun güncel durumunu MNG Kargo internet sitesinden takip edebilir, kargonuz ile ilgili sorularınızı MNG Kargo firmasına sorabilirsiniz.

0