Erkeklere Göre Kişiye Özel Hediye

Hediye vermek, hayatımızın her anında sevdiklerimiz için aldığımız ve onları mutlu ettiğimiz anlardır. Doğumgünleri, yılbaşları, evlilik yıldönümleri ve daha pek çok kişiye özel günler için sıklıkla hediye seçeriz. Hediye seçmek aslında düşünüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Daha çok karşımızdaki kişinin karakteri ve zevkleri seçeceğimiz hediyeyi belirler. Bu nedenle hediye alacağımız kişiyi tanımak, onun için hediye seçme işini de kolaylaştırmaktadır. Fakat bazen eş, anne ya da çocuk gibi bizim için diğer insanlara göre daha değerli olan kişiler için hediye seçmek daha da zordur. Hediyenin güzel ve beğenilir olması kadar anlamlı olması da bizim için önemlidir.

Çünkü karşımızdaki kişide yaratacağımız tebessüm bizim için çok değerlidir. Örneğin babalar gününde erkeklere genelde kravat, kemer, cüzdan, parfüm gibi hediyeler alınmaktadır. Fakat artık bu klasik hediyelere alternatifler oldukça fazladır. Tişörtü, tabloyu, kupayı, magneti, yastığı hatta çakmağı ve telefon kılıfını bile artık kişisel hediyelere dönüştürme imkanı vardır. Örneğin erkekler için kişinin resminin ve isteğe göre küçük bir notun da olduğu herhangi bir fotoğraf tercihe göre ister kupaya ister tişörte baskı şeklinde yapılabilir ve bu da kişiye özel bir hediye olacağından karşımızdaki kişi için daha fazla anlam kazanabilir.

Özellikle kupa ya da tişört baskısı gibi hediyeler hem anlamlı hem de kullanışlı olmaları açısından sıklıkla sipariş edilen hediyeler arasındadır. Artık siz de gelişen bu teknoloji sayesinde oturduğunuz yerden kalkmadan internet aracılığıyla istediğiniz kupa, saat, anahtarlık ya da puzzle’a sevdiğiniz kişinin resmini ya da istediğiniz yazıyı bastırabilirsiniz. İster romantik ister komik pek çok şekil, resim ve yazı çeşidini seçme imkanı bulunmaktadır. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da babalar gününde erkeklere göre kişisel hediye seçmek ve almak bu sayede daha kolaylaşmıştır. Tek yapmanız gereken bastırmak istediğiniz resmi ya da şekli ve bunun yanında yazdırmak istediğiniz bir not varsa o notu belirleyerek gerekli bilgileri internet sitesini girmek ve siparişinizi oluşturmaktır. Bu tarz hediyeler konusunda artık pek çok internet sitesi mevcuttur ve müşterilerini beklemektedir.

 • Angara Bebesi Baskılı Bebek Zıbını

  Angara bebesi baskılı bebek zıbını ilginç yazılı bebek zıbını modellerimizden olup, hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.

  29.90
 • İsimli ve Anlamı Kupa

  Kişiye özel hediye kupa bardak modelimizin üzerine isim ve ismin anlamı yazılmaktadır. İsimli hediye kupanızı kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  19.90
 • En Kral Abi Kanvas Tablo

  Kişiye özel kanvas tablo modelimiz abilerine hediye arayan sizler için dikkat çekici ve ilginç bir hediyedir. Kişiye özel kanvas tablo modelimizi kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  39.90
 • Hep Gül Resimli Kanvas Tablo

  Kişiye özel resimli kanvas modelimiz üzerine istediğiniz fotoğrafı ve isimi yazdırabilir, hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

  39.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Resimli Çakmak

  Asker sevgiliye ne gönderilir derdine en anlamlı ve özel çözüm; hediye resimli çakmak. Hediyenizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

  29.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Yastık

  Askerde ki erkek arkadaşınıza alabileceğiniz ilginç hediyelerden olan asker sevgiliye hediye yastık modelimizi kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

  34.90
 • Asker Sevgiliye Hediye Sigara Tabakası

  Asker sevgiliye hediye sigara tabakası modelimizin iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Resimli sigara tabakası olarak siparişinizi kapıda ödeme imkanı ile verebilirsiniz.

  39.90
 • Optisyen Kupa Bardak

  Mesleklere göre hediye kupa modellerimizden olan Optisyen Kupa modelimiz, optisyenlik mesleğini icra eden arkadaşlarınıza kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebileceğiniz ilginç hediyelerdendir.

  19.90

Sitemizde bulunan kişiye özel ürünler ve sipariş için Whatsapp : 0535 822 60 04 iletişime geçebilirsiniz. Kapat