El Yapımı Hediye Fikirleri

El Yapımı Hediye Fikirleri

El yapımı hediyeler günümüzde artık çok fazla yaygınlaşmaya başladı. Kişinin kendisine özel olarak el işçiliği ile hazırlanan hediyeler hem daha fazla dikkat çekici olup hem daha çok beğenilmektedir. Sizde evinizde bulunan yada dışarıdan alabileceğiniz ufak malzemeler ile kendinize göre özel bir hediye yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse alacağınız ip ve boncuklarla sevdiğiniz kişiye el yapımı bir tesbih yapabilirsiniz. Aldığınız normal bir resim çerçevesinin kenarlarını istediğiniz gibi boyayıp süsleyebilirsiniz.

El yapımı hediye olarak istediğinizi yapamadınız mı? Sizin için kişiye özel hediyeler olarak dilediğiniz hediyeyi tasarlamakta yardımcı olabiliriz. Birdunyahediye.com mağazamızda ürün grupları içerisinde dilediğiniz ürünü seçerek istediğiniz tasarımı uygulayabiliriz. Resim baskılı hediyeler isterseniz isim ve söz yazılı hediyeleri sizin için tasarlayabiliriz.

Mukavvadan kestiğiniz kalp şeklindeki kalıbın üzerine örgü ipini dolayarak sevgililere özel farklı bir hediye çeşidi yapabilirsiniz. Normalde içeceklerinizi içtiğiniz beyaz kupa bardak üzerine resim, isim, yazı veya istediğiniz herhangi bir görseli baskı yaptırabilirsiniz. Duvarınızda asılı olan normal standart duvar saatleri yerine istediğiniz en şık tasarımlardan oluşan resimli bir  duvar saati düşünebilirsiniz. Duvarlarınızı bir başka hediye seçeneği olarak kanvas tablolar ile farklı gösterebilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz tişörtlerinizin yerine kendi zevkinize uygun kişiye özel fotoğraflı ve isimli bir tişört modeli  yaptırabilirsiniz. Her gün kapınızı açmak için kullandığınız anahtarınıza en şık baskılı bir anahtarlık düşünmez misiniz?

El yapımı hediye tasarımları konusunda size farklı ürün ve modeller olarak seçim yapma tercihleri sunuyoruz. Kişiye özel olarak yapılan el yapımı hediye seçenekleri ile sevdiğiniz kişiyi mutlu etme şansına sahipsiniz. Birdunyahediye.com ekibi olarak sizin yanınızda olacağız.

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.