Doğum Günü Magnetleri

Doğum Günü Magnetleri Hakkında

Kişiye özel doğum günü magnetleri size en güzel hatıraları hatırlatacak hediyelerdir. Erkek çocuk ve kız çocuğu için en özel tasarımlardan oluşan 1 yaş doğum günü magnetlerini resimli, isimli, sözlü ve tarihli olarak yaptırabilirsiniz. Farklı ve özel tasarımlardan oluşan resimli magnet modellerimiz ile sizin mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. İsterseniz kendi tasarımınızı bizimle paylaşıp dilediğiniz gibi tasarım ekibimiz ile size özel tasarlayabiliriz. Her yerde gördüğünüz tasarımlardan istemiyorsanız sizin için size özel magnet tasarımlarımız ile fark yaratabilirsiniz. 2 ve 3 yaş doğum günü magnet seçeneklerimiz ile her yaşa uygun bebeğinize farklı bir hediye yaptırabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz doğum günü partinizde sunabileceğiniz buzdolabı magneti ile sevdiklerinize hatıra olarak sıradışı hediye verebilirsiniz. Erkek bebek magnetlerini istediğiniz görselde dilediğiniz gibi şekillendirebiliriz. Kız bebek magnetlerini istediğiniz gibi renk ve yazı ile yaptırabilirsiniz.
Hoşgeldin magnetleri ile yeni doğan bebeğinize özel olarak magnet yaptırabilirsiniz. Hoşgeldin yazısı ve bebeğinizin ismi ile istediğiniz bir magnete sahip olabilirsiniz.
Baby Shower kutlamalarınız için kişiye özel resimli ve yazılı magnet seçenekleri birdunyahediye.com mağazamızdadır. Erkek ve kız çocuklarınız için hazırlanan baby shower magnetleriniz ile sevdiklerinize unutulmaz bir anı yaşatabilirsiniz.
Diş buğdayı magnetleri bebeğinizin ilk dişi çıktığı tarihe özel olarak tasarlanıp sizin için hazırlanmaktadır. Resimli, isimli ve tarihli olarak tasarlanan diş buğdayı magnetlerini düzenlediğiniz partinizde akrabalarınıza, arkadaşlarınıza ve sevdiğiniz dostlarınıza unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.
Magnetlerinizi bebeğinizin resimleri ile beraber isterseniz çizgi film kahramanları isterseniz farklı bir resim ile süsleyebilirsiniz. Doğum günü, baby shower, diş buğdayı magnetlerinizi kapıda ödeme seçeneğimiz ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Mevlüd Magnetleri

Yeni doğmuş bebeğinizin mevlüdün de gelen misafirlerinize isimli, resimli ve dualı magnet hediye edebilirsiniz. Görsel olarak istediğiniz bir tasarımı bizimle paylaşabilir size yardımcı olabiliriz. Mevlid magnetleri ile çevrenizdekileri şaşırtın.

Söz – Nişan – Kınaya Özel Magnetler

En mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için artık istediğiniz gibi kişiye özel magnet seçeneklerimizden birini yaptırabilirsiniz. Söz, nişan ve kına geceleri için özel olarak hazırlanan magnetlerinizi resimli, isimli, ve tarihli olarak artık arkabalarınıza, dostlarınıza sunabileceğiniz en özel hediyelerden biri olacaktır. Bu özel kına gecesi magnetlerini buzdolabınızda ömür boyunca saklayabileceksiniz.
Nişan magnetleri için özel tasarımlara birdunyahediye.com mağazamızdan bakabilirsiniz.

Askerlere Özel Magnetler

Ailelerin çocukları ile gurur duydukları anlardan biri de askere gidecekleri zamanlardır. Askere gitmeden önce yapılan eğlence ve kutlamalara için bir de askere özel magnet yaptırabilirsiniz. Magnetlerin üzerinde isim ve dilediğiniz söz ile beraber farklı bir magnet hazırlayabiliriz.  Yaşadığınız bu mutluluğu özel olarak hazırlanan asker magnetiniz ile sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.