Doğum Günü Hediye Fikirleri

 Doğum Günü Hediye Fikirleri

Özel günlerde sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi kendiniz almak istersiniz. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde farklı hediye seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu etmekte size düşüyor. Mesela doğum günü hediyesini kimin için alacaksınız. Hediyeyi alacağınız kişinin size yakınlığı ve yaşı önemli rol oynamaktadır. Bir arkadaşınızın doğum günü mü var hediye seçmek için onun ilgi alanlarına göre hediye bakabilirsiniz. Anne veya babanıza doğum günü hediyesi alırken en çok neleri sevdiğini bilirsiniz o yüzden hediyenizi daha rahat seçebilirsiniz. Sevgilinize doğum günü hediyesi alırken daha romantik ve sevginizi gösterebilecek bir hediye seçmelisiniz.

Çevrenizde doğum gününü kutlamak istemeyen yakınlarınız olabilir. Her ne kadar kutlamak istemese de siz kendisine ufakta olsa bir hediye alabilir onu unutmadığınızı gösterebilirsiniz. Sizin bu davranışınız karşısında mutlu olacağına emin olabilirsiniz.

Kişiye özel doğum günü hediyelerini çocuklar için düşünüyorsanız resimli magnet, bebek badilerinden birini seçebilirsiniz. Anne ve babanıza özel bir hediye almak istiyorsanız yastık, duvar saati, resimli çakmak gibi hediyelerden birini yaptırabilirsiniz.
Sevgilinizin doğum gününe az bir süre mi kaldı ? Nerede kutlarım nasıl bir hediye almalıyım diye  heyecanlı bir şekilde düşünmeye başlarsınız. Sevgilinize en romantik hediyeyi seçmek için tek yapmanız gereken isminin yer aldığı ve aşk dolu romantik bir sözden oluşan hediyelerden birini  yaptırmaktır. Bunu ister bir kanvas tabloya ister kupa bardağına isterseniz duvar saatine yapabilirsiniz. Hediye seçeneği olarak bir çok model ve tasarımları Birdunyahediye.com mağazamızda bulabilirsiniz.


1-  Kişiye Özel Tarihli Doğum Günü Hediyesi Kupa Bardak

kişiye özel tarihli kupa bardak

Kişiye özel olarak tasarlanabilen doğum tarihi belirtilmiş ve üzerine isim yazdırabildiğiniz bu muhteşem kupa bardak ile sevdiklerinize özel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz.  Hediye kupa bardak üzerine sevgiliniz ile beraber isminizi yazdırabilirsiniz. Hatıra olarak uzun yıllar kalıcı bir hediye olacaktır.

ürün detayı butonu


2-  Doğum Günü Hediyesi Resimli Kanvas Tablo

Resimli İsimli Kanvas Tablo

Arkadaşınıza farklı bir hediye mi düşünüyorsunuz? Kanvas tablo üzerine resim ve yazı seçeneği ile her zaman duvarından indirmeyeceği bir hediye verebilirsiniz. Baktıkça sizi hatırlayacak ve sizden özel bir hatıra olacaktır. Kanvas tablonun en güzel tarafı kişiye özel olarak hazırlanıyor olabilmesidir.

ürün detayı butonu


3- Doğum Gününe Özel İsimli ve Tarihli Yastık

Sevgilinizin doğum gününe az kaldı ve siz ne alsam diye düşünüyorsunuz? Bu en özel günde onun için alabileceğiniz romantik ve anlamlı hediye yastık ile sevgilinizi mutlu edin. İsminin veya isminizin yazdığı tarihli özel tasarım olarak hazırlanan yastık modelini gönül rahatlığı ile armağan edebilirsiniz.

ürün detayı butonu


4- Arkadaşa Doğum Gününe Özel Kitap Ayracı

Kişiye Özel İsimli Kitap AyracıKitap okumayı seven arkadaşlarınıza en uygun hediye olarak kitap ayracı alabilirsiniz. Yazılı kitap ayracını ismine özel olarak yaptırabilir istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Dostlarınızın kitap okurken sizi hatırlamasını istiyorsanız verebileceğiniz kişiye özel en güzel armağan kitap ayracıdır.

ürün detayı butonu


5- Doktorlara Özel İsimli Kupa Bardak

Cerrahlara Hediye Kupa

Doktor bir arkadaşınızın veya bir yakınınızın doğum gününe ne hediye alabilirim diye aklınızdan geçiriyorsanız size en uygun hediye olarak doktorlara özel kupa bardak ile kendinize farklı bir hediye alabilirsiniz. İsimlerinden oluşan kupa bardak ve muhteşem görselliği  ile arkadaşınıza özel bir armağan seçmiş olursunuz.

ürün detayı butonu

Siteyi kullanmadan önce, kişisel verileri nasıl işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklayan bu şartları lütfen dikkatli bir şekilde okuyun. Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.